Image Image Image Image Image Image Image Image Image

14 Sie

By

Dzień dla siebie

14 sierpnia 2014 | By |

Okazuje się, że każda kobieta żeby nie zwariować potrzebuje od czasu do czasu dnia dla siebie. Dnia, kiedy jest zupełnie sama w domu i nie robi nic innego, jak tylko się rozpieszcza. Chodzi o to, żeby pozbyć się męża lub partnera oraz dzieci, nie ruszać w ogóle odkurzacza i innych domowych sprzętów, a skupić się na pielęgnacji i relaksie.

To ten moment kiedy można nałożyć maseczkę na twarz i odżywczą maskę na włosy. To dzień, kiedy można pomalować paznokcie u nóg i rąk, a także jeśli czujemy taką potrzebę poćwiczyć lub po prostu położyć się na kanapie z książką.

Ważnym elementem takiego dnia jest także bardzo długa, relaksująca kąpiel. Z pewnością nam dobrze zrobi, bo przecież zazwyczaj nie mamy na nią czasu i zadowalamy się szybkim prysznicem.

Jeśli chcemy, aby wszystkie te czynności przebiegły jeszcze przyjemniej powinnyśmy włączyć sobie dobrą muzykę. Taką, która lubimy a więc może być to coś spokojnego, co nas wyciszy, albo wręcz przeciwnie coś, co pobudzi nasze ciało i zmysły.

Dlatego też warto mieć w domu porządny sprzęt audio, który przyda się podczas tego typu okazji. Możemy włączyć muzykę w pokoju i podśpiewywać sobie malując paznokcie, a możemy także przenieść odtwarzacz CD lub radiomagnetofon do łazienki i słuchać swojej ulubionej muzyki zażywając kąpieli. Z pewnością taki dzień dzięki muzyce będzie jeszcze lepszy, przyjemniejszy i jeszcze bardziej odpoczniemy. W końcu muzyka również należy do przyjemnych aspektów życia, jak smaczne jedzenie, relaksująca kąpiel czy lampka dobrego wina wypita gdy leżymy w wannie.